

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 8 A, 10A |
| Power Rating | 120 (Convection) W, 150 (Conduction) W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 265V ac |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 160mm |
| Width | 62mm |
| Depth | 31mm |
| Efficiency | 89% |
| Series | CUS200LD |
| Weight | 430g |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
ECL15US05-T
RPS-400-24-TF
TXLN 200-124
S8FS-C20012
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00