

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 16.7A |
| Power Rating | 400W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 350 V dc, 90 - 264 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 183.4mm |
| Width | 84.4mm |
| Depth | 40.6mm |
| Efficiency | 90% |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Weight | 650g |
| Maximum Temperature | +70°C |
TXM 150-124
MPM-30-3.3ST
PBR650PS36C
RAC03-12SGA
116-031512D
TPP 450-148-M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00