

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 88A |
| Power Rating | 1kW |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 330 V dc, 85 - 265 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 9.45in |
| Width | 3.25in |
| Depth | 5in |
| Efficiency | 85% |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Weight | 3.2kg |
| Maximum Temperature | +70°C |
PBA300F-7R5
EA-PS 812-240 Single
BIC-2200-12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00