

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 7A |
| Power Rating | 100W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 370 V dc, 85 - 265 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 82mm |
| Width | 28mm |
| Depth | 160mm |
| Efficiency | 89% |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Weight | 450g |
TPI 180-112A-M
TPP 40-112E-D
ECL15UT02-S
HWS30A-12/HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00