

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | -3.3 - -30V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 40 V dc |
| Power Rating | 75W |
| Input Voltage Nominal | 8 V dc |
| Output Current | 7A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Series | I6AN |
| Maximum Temperature | +125°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TMR 6-2411WIR
ITU0312S3V3
CC3-2403SF-E
TMR 2-4810WI
QSB30024S48
TMDC 06-7213H
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00