

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 1.67A |
| Power Rating | 40W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 100 - 375 V dc, 90 - 264 V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 89mm |
| Width | 63.5mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 27mm |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Weight | 280g |
| Maximum Temperature | +70°C |
TXLN 110-124
TXLN 060-105
AEK-3000-24
TEP 100-7218UIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00