

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 1A |
| Power Rating | 15W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 370 V dc, 85 - 265 V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 50.8mm |
| Width | 25.4mm |
| Depth | 24mm |
| Efficiency | 84% |
| Weight | 60g |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
ECL15UD03-P
S8JX-P60024C
LFVLT130-1100
SHP650PS24-EF
TPP 15-105A-D
TXLN 025-124
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00