

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Output Current | 21A |
| Power Rating | 1kW |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 265V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 160mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 13.4mm |
| Efficiency | 90% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 420g |
| Maximum Temperature | +100°C |
TMPW 10-124-T
TOP 100-112
ECL05US05-T
RAC03-12SER/277
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00