

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Input Voltage Range | 200 - 425 V dc |
| Power Rating | 302.4W |
| Output Current | 6.3A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage Adjustment Range | 19.2 - 57.6V |
| Package | Half Brick |
| Length | 61mm |
| Width | 57.9mm |
| Depth | 12.7mm |
| Series | PH-A 280 |
| Load Regulation | 96mV |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 92% |
| Maximum Temperature | +85°C |
ESC36120-S-1IP
TEP 200-7211UIR
BPM15-050-Q12P-C
TEM 3-2423N
RH-2415D/H6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00