

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 12mm |
| Colour | Red |
| Shrunk Diameter | 3mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 4:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +110 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Series | ATUM |
308-10903 HIS-A-9/3-PO-X-CL
RNF-100-1/4-8-STK
RNF-100-1/2-9-STK
553-40651 TULT6-2WH-PO-X-WH
RNF-100-1-1/2-8-STK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00