

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 8mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 2mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 4:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -40 - +110 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Series | DWFR |
CGPT-3.2/1.6-X-STK
F221MS/1 BK032
342-20060 SE28-25.4/12BK
7TCA017300R0385 HSB93-4
DERAY-V25-3/8-0-SP
F2213/16 BK007
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00