

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 12mm |
| Colour | Clear |
| Shrunk Diameter | 3mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 4:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +75 °C |
| Flame Retardant | No |
| Halogen Free | No |
| Series | DWTC |
DR-25-3/16-0-10
313-80007 TCN24-25.4/12.7-PO-X-CL
309-11270 TF21-12.7/6.4-PO-X-BK
RNF-100-1/4-9-STK
315-13011 TA37 120-45-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00