

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Gauge |
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 500psi |
| Accuracy | 1.5 % |
| Output Type | Analogue |
| Media Measured | Gas, Liquid Level |
| Supply Voltage | 9 V |
| IP Rating | IP67 |
NPA-730B-001D
154N-005G-RT
X5072-TB-A2-CA-H1-PA -1 to 1.6 bar G
PMP21-AA1U1PBWBJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00