

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 16mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 4mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 4:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -40 - +110 °C |
| Flame Retardant | No |
| Halogen Free | Yes |
| Standards Met | UL |
| Series | RHW |
309-40323 TF24-3.2/1.6-PO-X-CL
F2212IN BK072
ZH-100-3/16-0
333-24000 TF31-40/13-PO-X-BK
323-10120 MU47-12/3-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00