

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 56mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 16mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 4:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -40 - +110 °C |
| Flame Retardant | No |
| Halogen Free | Yes |
| Standards Met | UL |
| Series | RHW |
RNF-100-1/2-5-STK
450-20001 RMS 43-10-PO-X-BK
F2211/4 BK064
7TCA017300R0314 HSB1000-9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00