

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 85mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 25mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -40 - +110 °C |
| Flame Retardant | No |
| Halogen Free | No |
| Series | RMW |
| Standards Met | UL |
RNF-100-1/8-4-STK
323-50400 TREDUX-MA47-40/12-PO-X-BK
7TCA017300R0368 HSB63-2
344-00480 LVR-4.8/2.4-PVC-BK
7TCA017300R0342 HSB250-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00