

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 12mm |
| Colour | Clear |
| Shrunk Diameter | 4mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Flame Retardant | No |
| Halogen Free | No |
| Series | RNF-3000 |
| Standards Met | UL |
7TCA017300R0310 HSB1000-4
308-30150 HIS-3-1.5/0.5-PO-X-BK
HT-200-1/8-X-STK-CS-34128
RT-375-3/8-X-STK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00