

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 18mm |
| Colour | White |
| Shrunk Diameter | 6mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Series | RNF-3000 |
| Standards Met | UL |
323-10400 MU47-40/12-PO-X-BK
RP-4800-NR2-0
321-50330 TREDUX-HA47-33/8-PO-X-BK
CGPT-R-3.2-0
CGPT-3.2/1.6-0-STK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00