

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 50.8mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 14mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 4:1 |
| Sleeve Length | 1m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Flame Retardant | No |
| Halogen Free | No |
| Series | RP-4800 |
RNF 3000-3/1-X-2
7TCA017300R0351 HSB375-C
CGPT-12.7/6.4-0-STK
308-12403 HIS-A-24/8-PO-X-CL
HTAT-48/13-0-STK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00