

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 25.4mm |
| Colour | Clear |
| Shrunk Diameter | 12.7mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Fluoropolymer |
| Operating Temperature Range | -55 - +150 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Series | RT-375 |
LSTT-3.2-0-SP
RNF-100-1/8-5-STK
323-10750 MU47-75/22-PO-X-BK
321-20900 HA47-105/30-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00