

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 9.5mm |
| Colour | Clear |
| Shrunk Diameter | 4.8mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Fluoropolymer |
| Operating Temperature Range | -55 - +150 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Series | RT-375 |
321-50190 TREDUX-HA47-19/6-PO-X-BK
RMW-25/8-1200/ADH-0
FKIT221C MC032
ATUM-19/6-0
RNF 3000-12/4-9
DCPT-38/19-45-1.5M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00