

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 5.21mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 2.4mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 9m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Series | VERSAFIT |
RNF 3000-6/2-4
450-20004 RMS 43-10-PO-X-BK
300-31270 HIS-PACK-12.7/6.4-PO-X-BK
7TCA017300R0365 HSB500-9
F2211/4 BK103
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00