

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 4.8mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 2.4mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -30 - +105 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | Yes |
| Series | ZH-100 |
F2213/16 CL002
F221V3/32 BK103
318-30900 TA32-9/3-PO-X-BK
RNF-100-3/64-0-STK
DWFR-8/2-0-STK
DCPT-3/1.5-45-1.5M
F2213IN CL107
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00