

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 36 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | ±83mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 7.87mm |
| Width | 13.97mm |
| Length | 13.97mm |
| Series | TDL 2 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Standards Met | cULus Recognised |
| Maximum Temperature | +80°C |
| Efficiency | 86% |
TMR 3-1223E
TDN 5-2415WISM
CC3-0503SF-E
THI 2-2411M
R2M-2415D/SMD
NMR1S0505SC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00