

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 18 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 700mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP-8 |
| Isolation Voltage | 1.6kV dc |
| Width | 9.1mm |
| Depth | 11.2mm |
| Length | 21.8mm |
| Series | TEC 3WI |
| Load Regulation | 0.01 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 75% |
| Maximum Temperature | +90°C |
TEC 3-1221WI
CCG1R5-48-15DR-RS
THD 15-2411N
MTC1S2403MC-R7
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00