

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 18 V dc |
| Power Rating | 10W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 833mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP |
| Isolation Voltage | 1kV dc |
| Length | 23.8mm |
| Depth | 8mm |
| Width | 13.7mm |
| Series | TEL 10 |
| Load Regulation | 0.01 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 86% |
| Maximum Temperature | +85°C |
THN 30-1212
OKX-T/5-W5N-C
CCG1R5-24-03SR-RS
TEC 2-4823WI
CCG3-48-12SR-RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00