

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 12W |
| Input Voltage Nominal | 48 Vdc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Series | TEL 12 |
| Railway Approved | No |
| Medical Approved | No |
SUS1R51205BP
TMR 3-1221HI
MGJ6D241505DC
TMR 6-2411WIR
CCG3-12-05SR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00