

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 160 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 110 V dc |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Isolated | Yes |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Series | TEN 3WIRH |
| Railway Approved | Yes |
| Medical Approved | No |
TEP 150-2415WI
TEN 60-2413
RSD-100D-24
THN 20-1211
CCG6-12-12SF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00