

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 72 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 200mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP 24 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 32mm |
| Series | TEN 3 |
| Load Regulation | ±0.5% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 84% |
| Maximum Temperature | +85°C |
I7A4W033A033V-001-R
UEI15-150-Q12P-C
TMR 3-2423WIE
TEA 1-0505HI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00