

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±5V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 6W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | ±500mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | DIP 24 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 31.8mm |
| Series | TEN 6N |
| Load Regulation | ±3% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 80% |
| Maximum Temperature | +85°C |
TEC 2-4823WI
REC3-0515DR/H1
UWS-12/4.5-Q48N-C
THN 15-2423N
R2M-4805S/SMD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00