

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 28V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 100W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 3.6A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | Enclosed |
| Isolation Voltage | 2.25kV dc |
| Length | 85mm |
| Depth | 38.8mm |
| Width | 61mm |
| Series | TEP 100 |
| Load Regulation | ±0.3% |
| Maximum Temperature | +75°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
THN 15-1223N
TWR-5/3000-15/500-D12A-C
TMDC 40-2412
THN 20-2411WI-A1
R2M-2415D/SMD
THD 10-2411
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00