

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±28V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 100W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 3.6A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | 1/2 Brick |
| Isolation Voltage | 2.25kV dc |
| Length | 57.9mm |
| Depth | 12.1mm |
| Railway Approved | Yes |
| Series | TEP 100WIR |
| Load Regulation | 0.001 |
| Maximum Temperature | +75°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Medical Approved | No |
TEQ 300-4818WIR
TMR 2-2413WI
TDN 1-2410WI
THN 30-2412WI
THM 30-1215
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00