

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 28V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 154W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 5.5A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Output Voltage Adjustment Range | -20 - +10% |
| Isolation Voltage | 2.2kV |
| Length | 57.9mm |
| Depth | 12.7mm |
| Width | 61mm |
| Series | TEP 160 |
| Railway Approved | Yes |
| Load Regulation | 0.001 |
| Medical Approved | No |
| Maximum Temperature | +75°C |
| Efficiency | 0.91 |
| Minimum Temperature | -40°C |
TEN 10-11012WIRH
TEC 2-1221WI
THR 20-2413WI
TEQ 100-2415WIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00