

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 14 - 160 V dc |
| Power Rating | 200W |
| Input Voltage Nominal | 72 V dc |
| Output Current | 8.4A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Series | TEP 200UIR |
| Maximum Temperature | +105°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
SUW1R50512C
TDN 3-2410WI
TEN 20-2411WIR
TON 15-2412
TMR 3-2422WIE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00