

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 100W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 4.2A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 2.25kV dc |
| Length | 88.9mm |
| Depth | 103.2mm |
| Railway Approved | Yes |
| Series | TEQ 100WIR |
| Load Regulation | 0.001 |
| Maximum Temperature | +105°C |
| Medical Approved | No |
| Minimum Temperature | -40°C |
DPX60-24S05
TEN 3-2412WIN
TEN 40-2411WIN
ESC24240-D-1IP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00