

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 156W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 13A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 2.25kV dc |
| Length | 88.9mm |
| Depth | 101.6mm |
| Series | TEQ 100WIR |
| Railway Approved | Yes |
| Load Regulation | 0.003 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Medical Approved | No |
| Maximum Temperature | +70°C |
THR 10-2412WI
CCG1R5-48-12SF-RS
CC10-1203SF-E
RP10-11024SRAW
TES 2N-2411
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00