

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 18 V dc |
| Power Rating | 15W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 1A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP 24 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 31.8mm |
| Series | THD 15N |
| Load Regulation | ±1% |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 90% |
THR 10-4822WI
TEN 25-2413WI
R1M-2405S/SMD
RSD-300B-12
TMR 4-2413WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00