

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 5.5 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | 250mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 4kV ac |
| Series | THI 3 |
| Railway Approved | No |
| Efficiency | 62% |
| Medical Approved | Yes |
CC10-1212DF-E
TEN 12-2411
TEN 40-2422WI
QSB40024S48
JTE0324S3V3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00