

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 125mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SMD |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Length | 24mm |
| Depth | 8mm |
| Series | THL 3WISM |
| Load Regulation | ±1% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Efficiency | 80% |
R5M-2412S/SMD
MER1S1505SC
TSRN 1-0525SM
BTJ24-15W100D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00