

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 160 V dc |
| Power Rating | 10W |
| Input Voltage Nominal | 110 V dc |
| Output Current | 420mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Output Voltage Adjustment Range | -10 - +10% |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Width | 25.4mm |
| Length | 25.4mm |
| Depth | 9.9mm |
| Series | THN 10WIR |
| Railway Approved | Yes |
| Load Regulation | 0.01 |
| Efficiency | 0.89 |
| Medical Approved | No |
| Maximum Temperature | +80°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TVN 5-2412WI
TMDC 20-7218H
THN 30-4812WI
R5M-2412S/SMD
TEN 40-2411WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00