

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 24 Vdc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Isolation Voltage | 2.25kV dc |
| Series | THN 20WIR |
| Railway Approved | Yes |
| Medical Approved | No |
MGFS1R5483R3
TBA 1-0521E
TEN 6-2423WIN
RP15-2405SAW
THM 10-0523WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00