

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 48 Vdc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Isolation Voltage | 2.25kV dc |
| Series | THN 20WIR |
| Railway Approved | Yes |
| Medical Approved | No |
RP08-243.3SAW
TEN 20-2411
TMR 3-2411WIE
TMR 6-2419WI
RS-2405SZ/H3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00