

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 160 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 110 Vdc |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Series | THN 20WIR |
| Railway Approved | Yes |
| Medical Approved | No |
NXJ1S0303MC-R7
RSD-100B-24
CCG6-12-03SF
TRV 1-1523M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00