

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 36 V dc |
| Power Rating | 3.5W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 234mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP 16 |
| Isolation Voltage | 5kV ac |
| Width | 14.4mm |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 24.3mm |
| Series | TIM 3.5 |
| Medical Approved | Yes |
| Efficiency | 83% |
| Standards Met | EN 55022, IEC/EN/ES 60601-1 |
TMDC 06-7213H
THL 10-1222
REC3-2412DRWZ/H6/A
RDH30072WS28
TMR 3-2423WIE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00