

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 36 V dc |
| Power Rating | 3.5W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 146mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SMD 16 |
| Isolation Voltage | 5kV ac |
| Length | 24.3mm |
| Depth | 10.5mm |
| Width | 14.4mm |
| Series | TIM 3.5 |
| Standards Met | EN 55022, IEC/EN/ES 60601-1 |
| Efficiency | 82% |
| Medical Approved | Yes |
TES 2N-1221
QSB35048S24
TRV 2-1513M
RMOD400-60-24SW
RDC20110S12
TEL 15-1212
MGFS302405-R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00