

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TIS |
| AC or DC Input Voltage | ac |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 115 V ac, 230V ac |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 72V dc |
| Output Current | 4.2A |
| Height | 114.6mm |
| Width | 83mm |
| Depth | 207mm |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| MTBF | 360000h |
| Ripple And Noise | 50mV Pk-Pk |
| Efficiency | 85% |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Load Regulation | 0.3% |
| Output Voltage Adjustment Range | 60 - 76V |
| Standards Met | CE |
| Special Features | 3-Years Warranty |
| Maximum Temperature | +70°C |
TSPC 480-148
S8VK-WB96024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00