

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 333mA |
| Power Rating | 5W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 370 V dc, 90 - 264 V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 41.2mm |
| Width | 27.2mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 19.1mm |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Weight | 30g |
| Maximum Temperature | +70°C |
LFVLT130-1104
LCM300W -T-4
TXL 060-24S
TMPW 25-115-J
HEP-480-48A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00