

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 18 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | ±83mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SIP 8 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Length | 21.8mm |
| Depth | 9.3mm |
| Series | TMR 2WIN |
| Load Regulation | 0.02 |
| Efficiency | 82% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +90°C |
TDN 1-2412WI
THN 30-4812WI
TEN 10-1213
QSB10024S24
TEN 5-2412WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00