

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 167mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP 9 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 11.2mm |
| Length | 21.8mm |
| Series | TMR 2E |
| Load Regulation | ±1% |
| Efficiency | 79% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
R1M-2415S/SMD
TBA 1-0513E
CCG1R5-48-03SR-RS
MEA1D0512SC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00