

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 2A |
| Power Rating | 24W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 51mm |
| Width | 53mm |
| Medical Approved | Yes |
| Embedded | Yes |
| Depth | 24.5mm |
| Efficiency | 88% |
| Series | TMW 24 |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Maximum Temperature | +80°C |
| Weight | 131g |
RSP-320-12RS
HRP-100-24RS
TPI 180-153A-M
TEP 100-7218UIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00